Hotel Trosky

Školy v přírodě v hotelu Trosky

Hotel Trosky je díky své poloze v měsících duben až červen využívaný ve všední dny školami v přírodě. Nabízí pohodlné ubytování pro cca 55 osob, vynikající kuchyň a ochotný personál.

 

Jedinečné okolí plné lesů a pískovcových skalních měst je vhodné pro pěší turistiku na krátké i dlouhé výlety. Muzeum panenek v Troskovicích dává nahlédnout do dětských pokojů v přítomnosti i minulosti. Děti můžou strávit nezapomenutelné chvíle pozorováním západu slunce z Trosek, případně zažít dobrodružnou výpravu na cestě kolem hradu v podobě noční bojovky. Celodenní výlety do Šťastné země v Radvánovicích  nebo na Hrubou skálu a  Valdštejn v kombinaci s jízdou vlakem jsou mezi dětmi oblíbené. Projděte se kolem rybníků Vidlák, Nebák a slavného Věžáku, známého z filmu jak Dostat tatínka do polepšovny. Nově se v Borku otevřelo Motomuzeum - ideální cíl pro kluky.

 

K dispozici je dětem restaurace, salonek i venkovní terasa, takže výuka několika tříd může probíhat odděleně. Dětské hrací koutky můžou děti využívat v době svého volna.

 

Čisté lesy  a louky v blízkém okolí hotelu jsou stvořené k dětským hrám. Pro míčové hry použijete nedaleké parkoviště nebo ho pomalujete křídami, dětské hřiště s prolézačkami je několik minut pěšky v obci.  Táborák a opékání pro děti rádi připravíme.

 

Ceník pro rok 2019 - 2020

 

1. stupeň
510 Kč
2. stupeň
550 Kč
střední škola
590 Kč