Hotel Trosky

Školy v přírodě v hotelu Trosky

Hotel Trosky je díky své poloze v měsících duben až červen a září, říjen využívaný ve všední dny školami v přírodě, adaptačními kurzy atd.

 

Jedinečné okolí plné lesů a pískovcových skalních měst je vhodné pro pěší turistiku na krátké i dlouhé výlety. Muzeum panenek v Troskovicích dává nahlédnout do dětských pokojů v přítomnosti i minulosti. Děti můžou strávit nezapomenutelné chvíle pozorováním západu slunce z Trosek, případně zažít dobrodružnou výpravu na cestě kolem hradu v podobě noční bojovky. Celodenní výlety do Šťastné země v Radvánovicích  nebo na Hrubou skálu a  Valdštejn v kombinaci s jízdou vlakem jsou mezi dětmi oblíbené. Projděte se kolem rybníků Vidlák, Nebák a slavného Věžáku, známého z filmu jak Dostat tatínka do polepšovny. V Borku u vlakové stanice se nachází Motomuzeum - ideální cíl pro kluky.

 

K dispozici je dětem restaurace, salonek i venkovní terasa, takže výuka několika tříd může probíhat odděleně. Dětské hrací koutky můžou děti využívat v době svého volna.

 

Čisté lesy  a louky v blízkém okolí hotelu jsou stvořené k dětským hrám. Pro míčové hry použijete travnatou plochu nebo nedaleké uzavřené parkoviště, dětské hřiště s prolézačkami se nachází v areálu hotelu.   Táborák a opékání pro děti rádi připravíme.

 

Ceník

školní rok 2022 - 2023

 

1. stupeň
690 Kč
2. stupeň
740 Kč
střední škola
790 Kč